Urlop z partnerem czy z kumpelą?

0

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – dużo ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe mnóstwo imponującego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.